|
Jarní pohár Jeseníku 2006 |
|
|
Kombinovaná třída |
|
|
Den 3, 6.5.2006, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, 02:00 |
000ODLET - 116SKUTEC - 006BOUZOV - 001SUMPERK |
Délka tratě 91,0km/241,1km |
Maximum Points: 598, Day factor = 1,000
|
# |
SČ |
Pilot |
Aeroklub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
km/h |
|
km |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
Y5 |
Patrik Čebiš |
Kralupy nad Vltavou |
ASW 20 |
11:41:08 |
13:40:46 |
01:59:38 |
|
112,6km/h |
|
225,3km |
598 |
|
2430 |
2. |
2. |
R5 |
Martin Ficnar |
Šumperk |
ASW 15 |
11:29:45 |
13:30:31 |
02:00:46 |
|
95,1km/h |
|
191,3km |
563 |
|
2450 |
1. |
3. |
JS |
Jiří Steiger |
Olomouc |
DG 200/17 |
11:33:21 |
13:34:13 |
02:00:52 |
|
100,3km/h |
|
202,1km |
525 |
|
1962 |
5. |
4. |
BD |
Jan Podhrázský |
Šumperk |
Std. Jantar |
12:00:46 |
14:15:22 |
02:14:36 |
|
89,4km/h |
|
200,6km |
513 |
|
2305 |
3. |
5. |
KN |
Karel Vagenknecht |
Šumperk |
Glasflugel 304/17 |
11:30:40 |
13:33:05 |
02:02:25 |
|
98,5km/h |
|
200,9km |
504 |
|
2070 |
4. |
6. |
BC |
Jaroslav Buryan |
Zábřeh |
ASW 15 |
11:40:50 |
13:37:51 |
01:57:01 |
|
76,1km/h |
|
152,2km |
437 |
|
1541 |
11. |
7. |
84 |
Antonín Novotný |
Holešov |
Std. Cirrus |
11:32:18 |
13:57:09 |
02:24:51 |
|
75,4km/h |
|
182,1km |
433 |
|
1642 |
10. |
8. |
MJZ |
Lubor Vyhlíd |
Kroměříž |
VSO-10 |
11:27:05 |
13:33:32 |
02:06:27 |
|
68,5km/h |
|
144,3km |
396 |
|
1465 |
14. |
9. |
GL |
Antonín Kutálek |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
11:46:00 |
13:42:29 |
01:56:29 |
|
69,6km/h |
|
139,3km |
394 |
|
1143 |
16. |
10. |
E7 |
Ladislav Hýbl |
Šumperk |
VSO-10 |
11:35:48 |
14:02:50 |
02:27:02 |
|
67,7km/h |
|
165,9km |
391 |
|
1512 |
12. |
11. |
F2 |
Petr Kapounek |
Kroměříž |
VSO-10 |
11:30:29 |
14:04:41 |
02:34:12 |
|
58,7km/h |
|
151,0km |
376 |
|
1726 |
7. |
11. |
KE |
Karel Ertl |
Křižanov |
ATLAS |
12:09:11 |
14:26:29 |
02:17:18 |
|
61,2km/h |
|
140,0km |
376 |
|
1491 |
13. |
13. |
SU |
Marek Blaťák |
Šumperk |
Std. Jantar |
12:06:11 |
13:57:01 |
01:50:50 |
|
60,6km/h |
|
121,2km |
334 |
|
1668 |
8. |
14. |
LH |
Pavel Svoboda |
Praha-Letňany |
Discus |
11:54:05 |
13:43:02 |
01:48:57 |
|
61,6km/h |
|
123,2km |
314 |
|
1875 |
6. |
15. |
3 |
Zdeněk Špaček |
Přibyslav |
VSO-10 |
11:38:38 |
14:01:00 |
02:22:22 |
|
45,4km/h |
|
107,7km |
309 |
|
1291 |
15. |
16. |
64 |
Petr Havrlant |
Šumperk |
VSO-10 |
13:46:45 |
|
|
|
|
|
101,0km |
193 |
|
1656 |
9. |
17. |
MJ |
Richard Svárovský |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
12:07:33 |
|
|
|
|
|
81,9km |
154 |
|
969 |
17. |
18. |
71 |
Lubomír Papežík |
Holešov |
VSO-10 |
11:42:42 |
|
|
|
|
|
22,4km |
43 |
|
939 |
18. |
19. |
77 |
Rostislav Šubert |
Šumperk |
SF 34(FG) |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
187 |
21. |
19. |
WL |
Miroslav Odložilík |
Křižanov |
ASW 20 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
0 |
22. |
19. |
63 |
Jan Merta |
Šumperk |
VSO-10 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
0 |
22. |
19. |
4 |
Karel Kolomazník |
Šumperk |
VSO-10 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
697 |
19. |
19. |
VSM |
Jacek Kerum |
Příbram |
VSM-40 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
393 |
20. |
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Kateřina Hlavatá |
Ředitel soutěze: Pavel Kundrata |
|
|
|
Powered by SeeYou
|